Triple bottom na BTC? Bitcoin na mundialu. Bitcoin popularniejszy od Beyonce

Hej!

Jakiś czas temu pisałem o „double bottom” na Bitcoinie (tutaj) , także jeśli nie czytałeś wcześniejszego wpisu to zachęcam, gdyż przyda się do przyswojenia tego o czym będzie dzisiaj . Kolejny raz dochodzimy do punktu kulminacyjnego na Bitcoinie, który może przesądzić o dalszych losach.

Okolice 6000$ są dosyć ważnym poziomem, ponieważ kurs już 2 razy odbił  w drugą stronę w tych granicach. Czy tak będzie i tym razem?

 

 

Przede wszystkim należy prześledzić ostatnie 2 wybicia. W miejscu oznaczonym numerem 1 kurs najniżej zszedł do poziomu około 5900$. Przy drugim dołku (patrz pkt. 2) odbicie nastąpiło w okolicy 6450$. Natomiast aktualnie kurs najniżej zszedł do 6136$. Sytuacja nie jest zbytnio pozytywna, gdyż przebita została linia z drugiego dołka, ale z drugiej strony nie jest na tyle źle, gdyż spadek nie był aż tak niski jak przy pierwszym dołku.

Na dobrą sprawę sytuacja przedstawia się  następująco, jeśli poniżej 5900$ to bardzo możliwe będą jeszcze większe spadki. Jednym słowem bida. Jednak, w momencie wyjścia górą dalsze wzrosty będą pokrywały się z odbiciem od formacji potrójnego dna. Pytanie na jakie wzrosty można liczyć?

Spoglądając na umieszczony obrazek, można zauważyć, że fala od wybicia numer 2 miała mniejszy zasięg niż wcześniejsza. Bardzo prawdopodobne jest to, że i tak będzie tym razem. Podtrzymując teorię wybycia numer 3, strefa do której kurs może podążyć to okolice 9000$ (oznaczone prostokątem). Oczywiście jest to moje zdanie i proszę nie sugerować się tym jako poradą inwestycyjną.

Nie ma co więcej spekulować, rynek zweryfikuje czy i tym razem dobrze wywróżyłem ?

 

Bitcoin na mundialu

Są tu jacyś fani piłki nożnej? Może ktoś wybiera się na tegoroczne Mistrzostwa Świata w Rosji?

Jeśli tak, to świetną okazję przygotowało jedno z miast goszczących piłkarzy z wielu drużyn i wszystkich fanatyków piłki nożnej. Mowa tutaj o Kaliningradzie, gdyż jako miasto-gospodarz postanowił0 umożliwić wszystkim gościom korzystającym z hoteli na opłacanie pobytu za pomocą Bitcoina. Zdaniem dyrektorki jednej z sieci apartamentów to kryptowaluty uzyskują coraz większy stopień zainteresowania, więc będą one wykorzystywane jako środek płatniczy.

Ponadto rosyjski parlament zalegalizował projekty wykorzystujące technologie blockchain oraz zamierza do uregulowania kryptowalut i ochrony praw inwestorów.

Źródło: https://news.bitcoin.com/russian-hotels-to-surprise-world-cup-fans-with-bitcoin-payments/

 

Bitcoin popularniejszy od Beyonce

Rok 2018 nie zaczął się zbyt fantastycznie dla kryptowalut, a szczególnie dla tych, którzy zakupy zrobili w grudniu ubiegłego roku. Pomimo drastycznych spadków zainteresowanie ma się całkiem dobrze i ciekawym porównaniem będzie wpisana w google fraza „bitcoin” a „beyonce”.

Bitcoin jest słynniejszy od gwiazdy sceny znanej na prawie całym świecie. Jaki z tego wniosek?

Kryptowaluty nie umierają, co więcej ten temat dopiero raczkuje. Zainteresowanie i powszechna adopcja mogą doprowadzić to potężnych wzrostów w tej branży. Nawet u nas w Polsce pojawia się coraz więcej bitomatów – bankomatów, w których możemy kupić i sprzedać Bitcoina (chwilowo w większych miastach, ale to dopiero początek). Kantory kryptowalutowe również rozkręcają swoją działalność. Zamiast patrzyć się z boku to siądź i poczytaj, a z pewnością nie będzie to wiedza bezużyteczna i być może kiedyś nawet podziękujesz mi za to ?

Źródło: https://cointelegraph.com/news/google-trends-bitcoin-in-its-dark-hours-still-more-popular-than-beyonce

Na dzisiaj to wszystko, większość dnia w trasie, ale udało się złapać trochę zasięgu. Krótki wpis, lecz mam nadzieję, że się podobał. Pozdrawiam!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *