Uber

Czym jest UBER?

Konkurencją zwykłych taksówek ? Dokładnie jest aplikacją mobilną służącą do zamawiania usług transportowych na terenie całego kraju i nie tylko (sam korzystałem z UBERA w Pradze).

Samą aplikacje możemy ściągnąć z Google Play, Windows Store czy nawet App Store.

Jak działa UBER?

  1. Ściągasz aplikacje.
  2. Zakładasz konto.
  3. Podłączasz kartę bankowa.
  4. Następnie wyszukujesz kierowcę w aplikacji. Podaje nam czas przyjazdu w omówione miejsce i przybliżony czas podróży.
  5. Po przyjeździe możesz zobaczyć koszt przejazdu w aplikacji w zakładce „ Twoje przejazdy „ lub na poczcie mailowej.
  6. Korzystasz dowoli!
Dlaczego polecam UBERA?

Po pierwsze nawet przed zamówieniem możemy zauważyć ile minimalnie a maksymalnie zapłacimy za dany przejazd. Nikt nie ma prawa nas oszukać, gdyż aplikacja odmierza czas i sama liczy przejechane kilometry.

Fajną możliwością jest system ocen, po przejechaniu trasy możemy ocenić naszego kierowcę, jak ktoś miał jakieś uwagi to po prostu może to napisać. Osobiście nie zdarzyło mi się na nikogo narzekać i  przeważnie dawałem „full” gwiazdek. To samo tyczy się w drugą stronę, kierowca też ocenia nas także polecam zachowywać się przyzwoicie, gdyż jakby nasza opinia była słaba to kolejni kierowcy mogą nas nie zabierać.

Naszą ocenę widzimy w lewym górnym rogu aplikacji.

Czy chcesz otrzymać darmowy kupon na 10 PLN w aplikacji UBER?

Aby spełnić ten warunek musisz założyć konto (po raz pierwszy) w aplikacji UBER i przy wpisywaniu danych podać kod zaproszenia : up4n9bkpue

Dzięki temu otrzymasz kupon na 10 PLN , a gdy Twój przejazd przekroczy tą kwotę to po prostu dopłacisz  tylko za pozostałą kwotę.