O mnie

Nazywam się Witek Majewski i jestem studentem 3 roku. Z natury jestem pozytywnym człowiekiem i nie wiem czy to jakieś odchylenie, ale staram się nie myśleć o życiu w sposób “byle do piątku”.  Historia mojego życia nie jest specjalnie za ciekawa a więc zamiast owijać w bawełnę przejdę do konkretów.

Od pewnego czasu zacząłem interesować się zarabianiem w internecie. Zawsze dziwiły mnie te wielkie kwoty zarobione w różnorakich programach aż w końcu musiałem to spróbować na własnej skórze. Akurat pamiętam jak kończyła mi się lokata i zastanawiałem się co dalej zrobić ze środkami , żeby chociaż zobaczyć że cokolwiek urosło ?

Zacząłem więc inwestować w wiele programów oferujących pomnożenie kapitału. Natchnąłem się na wiele przeszkód podczas tego roku – straciłem również trochę pieniędzy poprzez nieprzemyślane inwestycje oraz nagłe ruchy . Niedoświadczony wszedłem do nieznanego mi świata, który trochę dał po dupie. Musiałem chwilę poczekać zanim ujrzałem pierwsze zyski, ale nadszedł taki czas.

Osobiście był to mój mały sukces. Pomimo wielu negatywnych opinii odnośnie zarobków z internetu sam przekonałem się jak jest naprawdę.

Dlaczego piszę tego bloga ? ?

Przede wszystkim chcę podzielić się swoimi doświadczeniami odnośnie zarabiania w różnych typach programów . Od razu mówię, że sam straciłem także możesz liczyć na moją subiektywną opinię. Pokaże Ci dokładnie co i jak robiłem oraz czego odradzam.

Kolejne moim celem jest uświadamianie na temat kryptowalut oraz technologii która za tym wszystkim stoi. Od roku 2016 interesuję się tym tematem i ciągle staram się być na bieżąco, gdyż w tej branży naprawdę dużo się dzieje.

Dodatkowo znajdziesz u mnie na blogu różne propozycję zarobkowe i serwisy zapewniające zniżki oraz promocje. W miarę czasu będę publikował coraz to więcej informacji . Pozdro! ?