Gdzie zacząć?

Kiedy posiadasz pewną wiedzę i chcesz już kupić swoje pierwsze kryptowaluty, potrzebujesz tylko jednej rzeczy – konta na giełdzie. Najprościej będzie Ci założyć darmowe konto na Polskiej giełdzie, które w zupełności wystarczy Ci na dobry start.

Dlaczego wybrałem giełdę BitBay?

  • Największa Polska giełda kryptowalut. (Obecnie firma przeniosła się na Matlę, dzięki naszemu kochanemu rządowi. Dla nas jako klientów nie zmienia się nic.)
  • Wypłata BitCoin w gotówce bez karty (bankomaty Euronet)
  • Płatności rachunków (prąd, TV, telefon, kredyt, czynsz, itp.) za pomocą BitCoin
  • Dostępna karta do płatności BitCoinem na całym świecie
  • Wymiana BitCoin na inne waluty USD, EURO oraz ETHER, LISK, LITECOIN
  • Również wkrótce dostępne będą ekspresowe wpłaty z użyciem Dotpay.

Załóż konto i przetestuj → konto na BitBay

Zagraniczne giełdy również będą potrzebne, po pierwsze ze względu na szerszą listę kryptowalut oraz do działań arbitrażowych.  Osobiście polecam giełdę Binance, jedną z największych na rynku kryptowalut. 

Załóż konto i przetestuj konto na Binance

Masz już konto i nie wiesz co dalej? Odezwij się do mnie, a powiem Ci w co inwestuję i co polecam. Nie są to porady inwestycyjne, lecz moje własne spostrzeżenia.

 Kontakt 

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Strona, którą przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz.