Dlaczego blog był nieaktywny? Nowości nadchodzą.

W świecie szybkiego przepływu informacji najważniejsze jest znalezienie tego, co konkretnie nas interesuje w jak najkrótszym czasie. Niestety aktualnie narażeni jesteśmy na ogrom dezinformacji serwowanych tak w Internecie, jak i życiu codziennym. Przekłada się to na opóźnienie realizacji zadań, założonych celów, a co najważniejsze na stratę bezcennego czasu. Pech chciał, że ostatnio stałem się można powiedzieć „ofiarą” dezinformacji i po krótce opowiem o co się rozchodzi.

Na początku roku kończyła mi się usługa domeny, z której nie byłem zadowolony i w planach miałem zmianę usługodawcy. Otrzymałem informację, że procedura ta doprowadzi do zablokowania strony przez miesiąc. Jako, że jest to moja domena zależało mi bardzo, aby pozostała w moich rękach. Po wyczekaniu wstępnie umówionego miesiąca zacząłem telefoniczne batalie, z których większość kończyła się otrzymywaniem sprzecznych informacji od konsultantów. Okazało się, że domena była dodatkowo zarezerwowana, co z kolei przedłużyło mój czas oczekiwania. Koniec końców było to niemal 3 miesiące. Co ciekawe praktycznie największą pomoc odnośnie tego, kiedy będę mógł odzyskać stronę udzielił mi Pan z obecnej firmy, z którą aktualnie współpracuję.

Pozostawiając powyższy temat, ostanie 3 miesiące były dosyć owocne pod względem wyników na grupie Crypto Corner. Wszystkie zagrania znajdują się tutaj, służymy pomocą i zapraszamy 😉

Przyszłość w pigułce:

  1. W miedzyczasie myślałem nad czymś nowym i doszedłem do wniosku, że czas na zmiany. Zaczynam pracę nad modernizacją strony, trochę świeżości i więcej profesjonalizmu nigdy nie zaszkodzi.
  2. Od ostatniego wpisu o kryptowalutach bardzo wiele się zmieniło, także następny post będzie mocno tematyczny.
  3. Przez 3 miesiące testuję aplikację, która przedstawia się bardzo przyszłościowo, gdyż jest związana z czynnością wykonywaną codziennie przez każdego z nas. Razem z nową odsłoną strony pojawi się info na ten temat.

Tak na koniec chciałbym pogratulować wszystkim tym, którym udało się zgarnąć nieco $$ w postaci kryptowaluty XLM przez aplikację Blockchain. Trochę osób się do mnie zgłosiło, więc dzięki wielkie za zaufanie! Z tego co mi wiadomo wczoraj udało się odebrać jeszcze krypto za free, także chętnych zapraszam szybko do kontaktu 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *